Spravujeme počítačové sítě včetně serverů, počítačů a vybrané kancelářské techniky jako jsou síťové tiskárny. Správou datových sítí se zabýváme již více než 20 let a našim klientům nabízíme odborné znalosti, zkušenosti a garantovanou reakční dobu v případě servisního zásahu.

Správu datových sítí provádíme na základě servisní smlouvy, kdy má klient garantovánu reakční dobu a další výhody, které z ní plynou.

PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA SÍTĚ - PROČ S NÁMI?

  • naši klienti mají "vlastního" technika, který vykonává profylaxe a servisní zásahy v jejich firmě. Současně vědí, že existuje i jeho zástupce, tak aby byla zajištěna redundance v době dovolených, nemocí apod.;
  • máme 20 leté zkušenosti se správou velkých a středních firem a institucí (poskytujeme komplexní služeby od připojení k internetu, správy firewallů, serverů až po stanice, tiskárny a mobilní zařízení);
  • vedeme přesnou evidenci o infrastruktuře, což nám umožnuje efektivně plánovat a rychle řešit problémy a navrhovat odpovídající řešení;
  • poskytujeme skvělou reakční dobu v poměru k ceně (forma správy může být buď formou vzdáleného přístupu nebo fyzickou návštěvou v sídle - zde záleží na požadavcích a individuálních podmínkách);
  • k dispozici je telefonický helpdesk pro přesnou a dokumentovanou evidenci komunikace;
  • našim klientům poskytujeme nepřetržitou telefonickou podporu pro řešení urgentních požadavků.

Po podpisu servisní smlouvy si vždy provádíme vstupní analýzu stavu IT techniky a jsme tak schopni Vám poskytovat technickou podporu a návrhy řešení, které budou přesně odpovídat Vaším požadavkům. V případě zájmu ze strany klienta provedeme i podrobnější audit počítačové sítě a klienta seznamujeme se stavem IT techniky.

OD NÁVRHU PO SPRÁVU

Poskytujeme opravdu komplexní služby v oblasti počítačových sítí. Provádíme návrhy datových sítí, jejich realizaci a následně jejich správu a servis. Zachování vysoké stability a dostupnosti vyžaduje pravidelné monitorování a vyhodnocování událostí vznikajících za provozu. Díky informacím nashromážděným pravidelnou údržbou systému jsme schopni nejenom předcházet výjimečným událostem, ale i poskytovat dokonalejší podklady pro rozhodování o dalším rozvoji.

SPRÁVA SERVERŮ NA PLATFORMĚ MICROSOFT I LINUX

Spravujeme servery na platformě Microsoft i Linux. Instalavujeme systémy Microsoft Windows Server a Linux distribuce CentOS. Servery dokážeme správně navrhnout podle funkce v infrastruktuře firmy - poštovní server, databázový server, datový server aj. Server následně nainstalujeme a nakonfigurujeme podle požadavků. Vše od počátečního návrhu až po správu provádíme podle ověřených postupů a scénářů. Servery doplňujeme vždy o zálohovací systémy. Spravované servery jsou obvykle umístěny u zákazníka, ale v případě potřeby jsem schopni pro ně zajistit i kvalitní serverhosting v Olomouci.

SERVIS PC

V rámci servisní smlouvy provádíme též správu a servis jednotlivých počítačů a notebooků. Spravuje tyto systémy: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 95, Windows NT a to vždy ve všech edicích i jakzykových mutacích. Servis provádíme formou návštěvy v sídle nebo formou vzdáleného servisu a technické podpory přes telefon.

LOKALITA (PŮSOBNOST)

Správu sítí jsme schopni provádět v celé České republice, přičemž nejvíce našich klientů má sídlo v naší blízkosti na Moravě, konkrétně v Olomouci, Brně, Litovli, Šternberku a Uničově.

Nechte si od nás udělat nezávaznou kalkulaci na servisní smlouvu.

CHCI NEZÁVAZNOU KALKULACI