CHCI BEZDRÁTOVOU SÍŤ

Potřebujete nakonfigurovat vlastní bezdrátovou síť? Nebo provozujete restauraci a chce nabídnout svým zákzníkům internet zdarma? Nebo potřebujete bezdrátové připojení pro návštěvníky na stadionu, hotelu nebo jiné hromadné akci? Obraťe se na nás.

Provádíme zapojení a konfigurace od nejjednodušších wi-fi routerů pro domácí použití až po složité instlace a řízení provozů se stovkami připojených účastníků.

V domácí bezdrátové síti Vám připojíme mnoho různých zařízení - chytrý telefon (smartfone s operačním systémem), televizi (smart TV), tiskárnu, úložiště (NAS), tablet, notebook a mnoho dalších. Pokud nechcete ztrácet čas laborování a zkoušením, nabízíme Vám dodávku prověřeného wi-fi routeru a to včetně konfigurace pro zabezpečenou (šifrovanou komunikaci) mezi zařízením a wifi routerem.

Pomůžeme Vám i s pokrytím rozsáhlé plochy nebo stadinu. Více o hotspotech a nabídce pro profesionální řešení bezdrátových přístupů k internetu naleznete zde.

CHCI NASTAVIT TABLET, PC NEBO NOTEBOOK

Potřebujete připojit tablet k internetu přes wi-fi síť? Potřebujete připojit přes wifi router PC nebo notebook? Chcete využít všech vlastností, které nabízí Vaše chytrá televize (Smart TV)?

Pro tablety (Android, iOS, Windows) existuje mnoho aplikací a tablet potom může sloužit jako prohlížeč webových stránek, pro hraní her nebo třeba dálkový ovladač pro televizi. Nastavení není komplikované, ale pokud na to nemáte „buňky“ lze si na to objednat našeho technika. Stejně tak máme zkušenosti s nastavením mnoha dalších "chytrých" zařízení, která pro své fungování vyžadují připojení k internetu.

CHCI NAKONFIGUROVAT NAS NEBO SERVER

Potřebujete připojit server nebo NAS do své domácí nebo firmení sítě? Potřebujete si být navíc jisti, zda je vše nastaveno správně a NAS nebo server bude řádně zabezpečen?

Součástí domácích datových sítí jsou datová úložiště (NAS - Network Attached Storage). Mohlou sloužit pro ukládání fotek, videí a hudby. Při správné konfiguraci je možné filmy i fotky přehrávat na televizi. Současně lze úložiště používat pro ukládání záloh z počítače nebo notebooků. Ovládání úložiště probíhá přes webové rozhraní a má nízkou spotřebu energie. V případě zájmů o konfiguraci si nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Provádíme též instalace a konfigurace serverů na platformě Windows a Linux, včetně systémové integrace. Více o problematice naleznete zde
.

CHCI SPRÁVNĚ NAKONFIGUROVAT POČÍTAČ NEBO NOTEBOOK

Potřebujete instalovat operační systém Windows nebo zrychlit Váš počítač nebo notebook?

Provádíme instalace klientských operačních systémů na nové stanice nebo notebooky. Spravujeme tyto operační systémy:

Windows Home a Professional 7
Windows Home a Professional 8
Windows Home a Professional 10

PROJEKCE A INSTALACE DATOVÝCH SÍTÍ

Provádíme návrhy i instalace kabelových domácích datových sítí. Všem doporučujeme rozvedení datové kabeláže po budově pro budoucí využití (kamery, televize, úložiště apod.)

Sítě nejen navrhujeme, ale provádíme i jejich autit. Dále provádíme jejich pravidelnou správu. Více informací o profylaxích datových sítí a jejich správě naleznete zde.

VZDÁLENÝ DOHLED

U sítí, které spravujeme nabízíme službu vzdáleného dohledu. Jednoduchost služby počítá v tom, že můžeme vzdáleně přes síť internetu přistoupit do Vaší domácí sítě a provést zde požadované úpravy na PC nebo notebooku nebo úložišti a pomoci Vám tak rychleji a efektivně odstranit problém.

To vše při úspoře nákladů na cestovném. Služba se jmenuje vzdálená správa sítě a pro její využití klikněte zde
.

PROVÁDÍME PŘIPOJENÍ K INTERNETU

Pokud Vaše domácnost nebo firma ještě není připojena k internetu, můžete si vybrat z naší nabídky tarifů pro firmy i pro domácnosti.
Připojení platebních terminálů

Aplikační SW
Hlasové služby