Hledáte výukové prostory v Olomouci pro realizaci semináře nebo kurzu za příznivých cenových podmínek? Nehledejte, zajistíme Vám pronájem učeben a poskytneme související služby pro hladký průběh školení.

Prostory se perfektně hodí pro pořádání školení, prezentací, seminářů nebo přednášek.

K dispozici jsou dvě samostatné učebny.

PRVNÍ UČEBNA

  • První učebna je klasicky uspořádaná výuková místnost s kapacitou 14 osob. Stolky jsou rozmístěné ve čtyřech řadách s možností změny uspořádání podle požadavků.

DRUHÁ UČEBNA

  • Druhá učebna má spíše konferenční charakter a hodí se pro workshopy nebo semináře. Maximální kapacita je do 12 osob.

INTERNET A ZÁZEMÍ

Výukové místnosti jsou pokryty vysokorychlostním připojením k internetu. Samozřejmostí je kvalitní zázemí - k dispozici je samostatná kuchyňka a toalety. Učebny jsou vybaveny moderní prezentační technikou: projektory, projekční plátno, flipchart, tabule.

OBČERSTVENÍ A NOTEBOOKY

K pronájmu učebny nabízíme:

  • zajištění pitného režimu (voda, káva, čaj) nebo občerstvení formou rautů (bagety, obložené chlebíčky, slané nebo sladké pečivo, oplatky, ovoce nebo jiné dle individuální dohody).
  • součástí našich služeb je příprava techniky v případě, že je učebna pronajímána včetně počítačového vybavení (disponujeme 16 ks notebooků).

Naše školící prostory naleznete v sídle firmy na Pavelkové ulici číslo 11 v Olomouci. Přímo před budovou je k dispozici bezplatné parkoviště a zastávka pro autobusové spoje. Prostory jsou snadno dostupné z autobusového nádraží v Olomouci.

CENY PRONÁJMŮ

Cenové podmínky pro pronájem učebny: 1000,- Kč/1 den/učebna.

Cenové podmínky pro pronájem učebny včetně notebooků: 1500,- Kč/1 den/učebna.

Při pronájmech obou učeben nebo na delší časové období poskytujeme individuální ceny.

Pro rezervaci učebny nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: 844 114 814 nebo emailem na adrese: projekty@onyx.cz.

Aktuální školení
Přehled kurzů