Při předplacení 12 paušálů na rok dopředu nabízíme slevu ve výši 10% a nyní je možné k této slevě navíc dostat i 1Mbit navíc. Také se neváhejte přihlásit o svou odměnu, pokud nás někomu doporučíte, získáte 1 měsíc internetu zdarma. Pro více podrobností čtěte dále.

Věříme, že jste s našimi službami spokojeni a protože víme, že osobní zkušenost je nejlepší doporučení, tak nabízíme možnost získat slevu ve výši 1 měsíčního paušálu, který využíváte. Současně může ušetřit i nový zákazník (Váš soused, kamarád, spolupracovník atd.), protože zřizovací náklady mohou být pouze ve výši 1,- Kč a to v případě, že si pořídí instalační balíček se závazkem na 36 měsíců.

Získat odměnu je velmi snadné: Stačí, aby nový zákazník zavolal na naši zákaznickou linku 844 114 814 a objednal si naše služby. Vy následně pošlete e-mail na adresu obchod@onyx.cz s informací, že tento zákazník se dozvěděl o připojení od Vás. V nejbližším následujícím měsíci Vám nebude vystavena faktura.

Stejně jako Vašeho doporučení si vážíme i věrnosti, kterou nám hodláte zachovat. Druhou variantou odměn je sleva ve výši 10% při platbě na 12 měsíců dopředu. Ušetříte tímto způsobem více jak 1 měsíční paušál za rok. Ve stávající akci lze do 30.6.2014 získat také k tarifům 1 Mbit navíc a to úplně zdarma. Pro úpravu fakturace stačí zavolat na zákaznickou linku 844 114 814 a následně Vám bude, od 1. července, vystavena roční faktura se slevou 10%.