Vážení zákazníci,

po roce bychom Vás opět rádi pozvali již na 9. ročník této akce. Počet prezentovaných pivovarů stoupl na třicet a bude zastoupen jak nejznámějšími pivovary, tak i méně známými regionálními pivovary a minipivovary. I v letošním roce bude možné se připojit na této akci k Internetu ZDARMA a to nejen v internetové kavárně ONYX Café, ale i v celém areálu olomouckého pivního festivalu.

Pivní festival začíná ve středu 12. 5. 2010 ve 14:00 hodin a potrvá do soboty 15. 5. 2010.

Místem konání je dostihová dráha v Olomouci na Lazcích.

Na pivním festivalu budete moci ochutnat okolo 100 druhů piva, počínaje klasickými "desítkami", až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 30 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů.

V doprovodném hudebním programu postupně vystoupí řada známých kapel a zpěváků. Můžete se těšit například na: ŽLUTÉHO PSA, MIG 21, FLERET s J.ŠULÁKOVOU, KRYŠTOF, NO NAME a další.

Přesný program festivalu a další podrobné informace naleznete na webové adrese www.pivnifestival.cz

Společnost ONYX engineering, spol. s r.o. vybuduje v areálu pivního festivalu několik WI-FI HOT-SPOTů, prostřednictvím nichž se návštěvníci i pořadatelé budou moci připojit k Internetu. Připojení bude k dispozici po celou dobu konání Beerfestu 2010 a to ZDARMA v celém areálu festivalu.

Organizátorům přejeme krásné počasí a Vám všem, kteří se rozhodnete festival navštívit, příjemné zážitky.

Za celý tým firmy ONYX engineeringMgr. Pavel Hemelka
obchodní ředitel
ONYX engineering, spol. s r. o.