Sdružení firem ONYX engineering a CEPAC Morava zvítězilo ve výběrových řízeních Úřadu práce v Olomouci, vypsaných na projekty „Zkušenost plus“ a „Dítě není překážkou“, financovaných z ESF. Až do února 2012 budeme zajišťovat realizaci rekvalifikačních kurzů, poradenských činností a zajišťování pracovních míst pro uchazeče o zaměstnání z celého Olomouckého kraje. V našem kraji se jedná se o největší projekty, které byly v dané oblasti vyhlášeny  v průběhu posledních třech let.

Projekt „Zkušenost plus“ je určen pro nezaměstnané nad 50 let věku, „Dítě není překážkou“ pro osoby pečující o dítě do 15ti let. V obou projektech je možnost absolvovat až dva rekvalifikační kurzy z široké nabídky, kterou zabezpečujeme spolu se zkušenými vzdělávacími institucemi, využít poradenství našich konzultantek na střediscích v Olomouci, Šumperku, Jeseníku, Přerově a Prostějově, či využít pomoci služeb naší personální agentury při zajištění pracovního místa. Součástí projektu je i možnost poskytnutí příspěvku zaměstnavateli na pracovní místo, které bude obsazeno účastníkem projektu. Pro usnadnění účasti nezaměstnaných v projektech mohou klienti využít možnosti proplácení jízdného, příspěvku na péči o dítě a další doprovodná opatření.

O obsahu obou projektů, možnostech zapojení se do projektu, ať už jako uchazeč o zaměstnání nebo jako potenciální zaměstnavatel, Vás budeme informovat co nejdříve.

Těšíme se na Vás!
Jana Tomečková
ONYX engineering, spol. s r. o.